ul. Bożego Ciała 12, Kraków / telefon: (+48 12) 430 64 82 / e-mail: klub@pozytywka.pl
     Pozytywka - klub, kawiarnia, galeria
    Informacje o klubie
     

Pozytywka - część kawiarniana / Informacje o klubie

   

W 2003 roku Pozytywka zaproponowała nowe standardy na klubowym Kazimierzu. Czyste wnętrza, oryginalny wystrój, dostęp do internetu gratis, unikalny ekspres do kawy. To wyróżniało Pozytywkę od początku i przetarło szlaki dla nowych klubów powstających w tej przyjaznej dzielnicy.

Dziś Pozytywka to proste, nowoczesne formy, wygodne sofy, efektownie oświetlony bar z unikalnym w skali Polski ekspresem do kawy. W podziemiach skrywających część klubową magia kolorów na ścianach, blisko 100 miejsc siedzących, drugi bar, parkiet do tańca, DJ-ka, oddzielona od reszty klubu palarnia, swobodna i dyskretna atmosfera.

Szukający relaksu znajdą go w części kawiarnianej, która codziennie przed południem łączy role kawiarni i galerii, wieczorami zapewnia klubową atmosferę, a w czasie weekendowych nocy przekształca się w salę chillout-ową albo w miejsce spontanicznych imprez alternatywnych.

Pozytywka jest również galerią, ukierunkowaną na współczesną fotografię: elastyczna powierzchnia ekspozycyjna, profesjonalne oświetlenie, wernisaże organizowane co miesiąc, współpraca z Muzeum Historii Fotografii i uczestnictwo w ważnych wydarzeniach kulturalnych jak Miesiąc Fotografii w Krakowie.

W menu na szczególną uwagę zasługują czekolady na gorąco w kilkunastu smakach, szeroki wybór kaw, drinków klasycznych jak i firmowych. Dla amatorów słodkości ciasta i pyszny zmrożony mus truskawkowy, dla zgłodniałych trzy rodzaje tostów. Polecamy również oryginalne lane piwo irlandzkie Murphy's Stout.

W każdą środę i sobotę od południa gościmy "Czarodziejkę z Kazimierza" - wróżkę Beatę, która tarotowi osobiście zawdzięcza wiele, a swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się chętnie ze wszystkimi potrzebującymi wsparcia lub porady. Zdolności odziedziczyła po dobrej jak wróżka z bajki mamie i babce czarownicy, u której się wychowywała.

Pozytywka jest otwarta codziennie od godziny 9:00. Do części klubowej zapraszamy w piątki i soboty od godziny 20:00. Zastrzegamy sobie prawo selekcji gości. Oba bary akceptują karty płatnicze. Happy Hours codziennie do godziny 19:00. Prasa codzienna, tygodniki i miesięczniki do poczytania. Dla posiadaczy laptopów darmowy dostęp do internetu.

Dane kontaktowe:

Adres:   ul. Bożego Ciała 12, Kraków
Telefon:   (+48 12) 430 64 82
E-mail:   klub@pozytywka.pl

Copyright © Pozytywka - klub, kawiarnia, galeria